Hakkımızda

Nasıl Üye Olabilirim?
Prestijtoner.com'a hiçbir ücret ödemeden hemen şimdi ve kolayca üye olabilirsiniz. Ana sayfamızda üst bölümde yer alan "Ücretsiz Üye Olun" bölümüne giriş yaparak üyelik formu sayfasına ulaşabilir ve Prestij ayrıcalıklarından faydalanmaya başlayabilirsiniz.
Kolay Sipariş
Prestijtoner.com işyeri alışverişlerinizi 7 gün 24 saat, en hızlı ve kolay şekilde yapabilmeniz için tasarlanmıştır.
İhtiyaç duyduğunuz bütün ürünler tek tık uzaklıkta!        
Zamandan Tasarruf
İşyeri alışverişleriniz için kapı kapı gezip zamanınızı boşa harcamayın.Prestijtoner.com kırtasiyeden elektroniğe , Fotokopi Makineleri ve sarf tüketim malzemelerie kadar tüm ofis ihtiyaçlarınıza 2000’den fazla ürünü tek tıkla kapınıza kadar getirir ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar.
Yakıttan Tasarruf
Siz hala işyeri alışverişlerinizi kendi araçlarınızla mı yapıyorsunuz? Hem de bu devirde! Prestijtoner.com tüm siparişleri kendi araç ve personelleriyle müşterilerinin kapısına kadar götürür ve onlara önemli bir yakıt tasarrufu sağlar.
Ödemelerim Güvenli Yapılıyor mu?
Online alışverişte güvenliğiniz bizim için önemli. İçiniz rahat olsun.
Web sitemiz, en yüksek ödeme güvenliği sistemlerinden birisi olan Paytr sistemine sahiptir. Kredi kartı bilgileriniz sistemimizde tutulmaz ve şifreli halde ilgili bankalara iletilir.
 https://cdn2.avansas.com/icerik/sprite/guvenli-odeme.jpg

Kullanıcı Hesaplarımın Güvenliği Sağlanıyor mu?
Üyelik sırasında oluşturduğunuz kişisel bilgiler ve firma bilgileriniz kendi sunucularımızda şifrelenmiş olarak saklanır. Üçüncü kişilere satılmaz veya kiralanmaz.

Adresimiz : 
Cihangir Mahallesi Ormanlı Caddesi Güner Sokak No 1 / A  Avcılar İstanbul 
0212 590 00 04 / 0545 353 86 81 

Yükleniyor...